בעיות בזוגיות ודרכי שינוי

בעיות בזוגיות ודרכי שינוי

גלול מטה

השאיפה להיות בקשר זוגי טמונה ברובינו החל מגיל ההתבגרות ועד בכלל. אנו רוצים לחיות יחד, לקיים קשר חברות רומנטי, להיות "זוג", להינשא ולהקים משפחה. גם כאשר מדובר במשאלת לב, חלום הזוגיות יכול להתנפץ עם המציאות הפחות חלומית או לפחות להרהור: "לא התכוונתי שככה יהיה..."

גם אם היה טוב והיום פחות, לא היה אף פעם כמו שרציתי או כל אכזבה אחרת מהמציאות הזוגית - יש מוצא ודרך לשיפור. זוג או יחיד בזוג  שמוצאים עצמם בסבך, יכולים בעזרת טיפול זוגי לצאת ממנו.

כאשר בני זוג מציגים את הבעיה שלהם בטיפול הזוגי הם מתקשרים את עצמם וכבר למדים מהם דפוסי התקשורת, סגנון התבטאות, עוצמת הקול ועוד.. 

התקשורת שקורית במהלך הטיפול הזוגי לקוחה מהמציאות בבית ומאפשרת למטפלת הזוגית להכיר אותם ולעזור להם לתקשר אחרת. שיתוף של אדם שלישי אובייקטיבי ומקצועי תהיה תחילת הדרך לשיפור ושיקום הקשר עד לשביעות רצון.


בן/בת זוג סרבנים

ישנם בני זוג שמתקשים להודות שישנו קושי או בוחרים לא לקחת אחריות ולהימנע. במקרה של בן זוג סרבן אפשר להגיע לטיפול זוגי ללא בן הזוג.

היתרון בהגעה לבד לטיפול זוגי הוא העברת מסר, מסר של לקיחת אחריות על חלקי ורצון ללמוד לנהוג אחרת. את ה"אחרת" לומדים במשך הטיפול כאשר המטפלת הזוגית שומעת מהמטופל המספר. יש אפשרות לכל אחד ובכל מצב לעשות שינוי לטובה.

אם זוג או יחיד יגיעו לטיפול עם: רצון לשינוי, אמונה בעצמם, אופטימיות וכנות-  אפשר לחיות בזוגיות טובה, מתגמלת ומשמחת.

יש לכם שאלה? חייגו 052-3336078